"Het lijkt erop dat ze in het koningshuis helemaal de weg zijn kwijtgeraakt. Zo werd vanmorgen door de Telegraaf een 'konings-blauwe' Harley Davidson opgemerkt voor het Paleis Noordeinde in Den Haag, het geen volgens die krant wel eens zou betekenen dat Prins Willem-Alexander deze motor voor zijn verjaardag zou hebben gehad. Een midlifecrisis (die je nu eenmaal krijgt zodra je de veertig bent gepasseerd) en een Harley Davidson zijn volgens Telegraaf nu eenmaal onomwonden met elkaar verbonden. Harley Davidson Benelux zou de kroonprins de mogelijkheid bieden om zijn rijbewijs te halen op een koningsblauwe road king."
Wat een lulverhaal zeg! Alsof een 350 kg zware HD geschikt is als lesmotor. Je kan er geen 8-jes mee maken en een noodstop met die remmen ga je niet redden. Zijn Hoogheid ligt dan vaker op z'n koninklijke smoel dan hem lief is. :D
Je zou trouwens maar rij-instructeur van 'de bolle' moeten zijn en de hele dag met 4 Mareschaussee's op de motor, achter je kont aan moeten lesgeven. :?
Z.K.H zal nu zelf moeten leren stoppen voor een rood stop licht. Dat is voor hem nieuw, dus vergeet hij dat een keer en je rijdt hem met je koekblik tegen de vlakte, zit je direct in de kerker van paleis Noordeinde op brood en water. Voordeel is dat je na de botsing geen politie hoeft te bellen :rofl:
grtz HD4ever :wink:
Citaat van: "HD4ever"het geen volgens die krant wel eens zou betekenen dat Prins Willem-Alexander deze motor voor zijn verjaardag zou hebben gehad.
:shock: Hij heeft hem dus niet meer. :shock:
Of ken ik geen nederlands. :wink:
ik gelooft er ook geen reed van :lol: :lol:
:laughing49so:
Wat zal de Prinses dan krijgen voor haar verjaardag???
Deze: :lol: :lol:
(http://www.watkijkjenou.nl/wp-content/motor_voor_woman.jpg)
Citaat van: "suzuki-girl"Wat zal de Prinses dan krijgen voor haar verjaardag???
Deze: :lol: :lol:
(http://www.watkijkjenou.nl/wp-content/motor_voor_woman.jpg)
of deze allemaal :rofl:
(http://lib.store.yahoo.net/lib/vibrators-dot-com/1-dildo-chooser1b.jpg)
:laughing49so:
Wie weet wat die al allemaal in haar nachtkastje heeft :rofl: