Motor Forum Limburg

RIEJE!!! => Evenement => Topic gestart door: DeWitte op 01 februari, 2008, 12:33:41

Titel: 3e Dames motortoertocht 19 april 2008
Bericht door: DeWitte op 01 februari, 2008, 12:33:41
CiteerDerde editie vanuit Doornspijk

Ook dit jaar organiseren de dames Hein, Vis en Van Loo van Motor Toer Club de Spijkrijders uit Doornspijk weer de HeViLo-rit, de dames motortoertocht. De tocht, die voor het derde achtereenvolgende jaar wordt georganiseerd, gaat dit jaar richting Vinkeveense en Loosdrechtse Plassen.

De dames is er alles aan gelegen om zoveel mogelijk vrouwelijke motorrijders te laten deelnemen. Dus dames, rijdt u motor en hebt u zin in een leuke dagrit, een prachtige route en mooie weggetjes, kom dan op zaterdag 19 april naar Café Wolf aan de Zuiderzeestraatweg West 114 te Doornspijk. Inschrijven is mogelijk van 08.45 uur tot 9.15 uur en het vertrek is om 09.30 uur exact. Er wordt gezamenlijk vertrokken. Deelnamekosten zijn nog niet bekend maar zullen tussen de € 15,-- en
€ 20,-- per persoon bedragen, voor vertrek te voldoen (inclusief koffie/thee bij de eerste stop en een lunch tussen de middag). Zo rond de klok van 17.00 uur zijn we weer terug in Doornspijk. Het streven is om zoveel mogelijk vrouwelijke motorrijders te laten deelnemen, maar uiteraard zijn ook mannelijke motorrijders van harte welkom. Voor meer informatie kijk op: www.spijkrijders.nl.

M.T.C. De Spijkrijders 

ik heb gehoord dat ze weer alle bomen en paaltjes langs de weg zullen inpakken met strobalen :mrgreen: