De Ninja ZX-10R, die met zijn standaardmotor en -chassis al goed is voor professionele raceprestaties, is voor 2010 nog verder verfijnd en voorzien van een nieuwe styling.
De nieuwe voorkuip van de Ninja ZX-10R lijkt wat meer op die van zijn kleinere broertje, de Ninja ZX-6R. Aanpassingen aan het minimalistische paneelwerk en een nieuw ontworpen uitlaatdemper zorgen voor een lichtere uitstraling. Metallicgrijze lak, een kuiltjesafwerking en een minimalistische eindkap verlenen het ontwerp klasse en dragen bij aan het slankere aanzien van de demper.
(http://www.kawasaki.nl/Objects/w732h488_00000340E0C0D22D.jpg)
(http://www.kawasaki.nl/Objects/w732h488_00000340E0C0EEE0.jpg)
Kwijl kwijl, dat zou direct mijn volgende motor kunnen zijn, vindt hem zo verschrikkelijk mooi, en bruut, naar men zegt, heel moeilijk te temmen :lol:, wheely wheely wheely.
Citaat van: Road Racing Tonnie op 06 oktober, 2009, 22:49:40
Kwijl kwijl, dat zou direct mijn volgende motor kunnen zijn, vindt hem zo verschrikkelijk mooi, en bruut, naar men zegt, heel moeilijk te temmen :lol:, wheely wheely wheely.
rustig rustig je had al hoeveel bekeurinen dit jaar ???? :mrgreen:
Hmmmm...... lijkt wel een R1, made by Kawasaki :?
daar gaat mijn( voormalige Kawa) hart toch wel sneller van kloppen. Geweldige fiets
die knippers is ook mooi gedaan van voren
japans riesbrenner 13 in een dozien fritekot mit standaard elcheapo rubber remslengskes :yes6rs:
:mrgreen: ;)
ja dat moet iemand me eens uitleggen die rubber remleiding
dat 't nog steeds af fabriek nog wordt geleverd :?
zo duur zijn die krengen toch niet ! en zoveel meter zit er niet op
zelfs op een 2kleppert zijn ze te vinden :lol: een rvs gevlochten remleiding
rsv? wasda, spul van de srv?
Citaat van: Dwars® op 12 oktober, 2009, 09:07:55
rsv? wasda, spul van de srv?
ik weet nie wat U leest :mrgreen:
:lol: