In het textiel segment is er inmiddels een ruime keuze aan broeken en jassen die allemaal in min of meerdere mate voldoen. Een lederen overall (of combi) is bij hoge temperaturen niet echt fijn hoewel de geperforeerde uitvoeringen dan weer wel wat rijwind binnen laten of door laten stromen. Maar als die 30 graden eenmaal heersen is er geen verkoelende rijwind meer en dán raden wij je een HyperKewl vest van Techniche aan! Technische is 's werelds grootste producent van evaporatieve kleding en bracht deze zomer dit HyperKewl vest op de markt.
Motorfreaks reed er mee en was uitermate enthousiast over de werking.
Het schijnt dat ze dit soort vesten ook bij de hoogovens gebruiken.
Bron en meer uitleg: http://www.motorfreaks.nl/kleding/hyperkewl-vest-voor-de-warme-dagen.html
Beetje laaat, 1 april is al voorbij :-X
Citaat van: Joepie1958 op 17 mei, 2010, 16:39:58
Beetje laaat, 1 april is al voorbij :-X
Nee hoor, dat komt nog, over ongeveer 11 maanden.
Je kunt ze bestellen bij Hakki
Citaat van: Joepie1958 op 17 mei, 2010, 16:39:58
Beetje laaat, 1 april is al voorbij :-X
Joep google maar eens op : HYPERKEWL
GRTZ :mrgreen:
wat een grote onzin dit soort producten :yawn: Freaks gaat motor73 etc achterna. Benieuwd wat er aan de strijkstok bij Freaks blijft hangen voor dit soort verkapte reclame :yes6rs:
Hakki haet d'r ouch ein artikeltje aangewaag op ziene blog. Principe d'r achter is netuurlik zo aad wie metusalem.
Goed voor nieren en reuma :mrgreen:
welke zot gaat nog bij +30 graden touren :roll:
tis zoiets als poppen in de sauna :lol:
Citaat van: BoxerQ op 18 mei, 2010, 17:05:17
tis zoiets als poppen in de sauna :lol:
Wassen poppen zullen smelten, maar porceleinen poppen moet gewoon kunnen net als die van kunststof. :twisted:
:rofl: :yeah: :laughing49so:
het hele idee lijkt me idd zoals Motzy ook zegt errug slecht voor je gezondheid. Een nat hemdje aantrekken en dat vocht laten verdampen op je lichaam lijkt me heel dom om te doen. Op zijn minst om strontverkouden van te worden. Transpireren is wat je lichaam moet doen als het warm is, met een beetje ventilerende kleding is dan ook gewoon goed te rijden. Ook bij 30+ :yes6rs:
Verkoudheid is een virus en krijg je niet van nat te worden of af te koelen.
Ikzelf vind een lederen pak bij hoge temperaturen juist heel fijn, het houdt de warmte namelijk buiten. Vervelend wordt het pas als je er in gaat rond lopen of stilstaat ergens.