Citaat van: De Sjeng op 17 mei, 2010, 13:20:29
limburgs evenement voor, en door bikers van alle merken.
(http://i421.photobucket.com/albums/pp300/desjeng/BMposter-2010.jpg)
BIKES&MUSIC FESTIVAL 2010
Van te Klimmen gehouden. Bikes & Music is een festival met een open karakter, het wordt bezocht door een breed publiek: van bikers(ongeacht welk merk/type motor) tot muziek liefhebbers, van motorrijders uit het buitenland die er een korte vakantie van maken tot buurtgenoten die eens een festivalsfeer willen proeven.
Ons kampeerterrein (geen campers/caravans) gaat op vrijdag om 19.00uur open en tevens start dan de clubhuisparty. Zaterdagochtend gaat dan ook de festivaltent open en is er in de middag ( ca 14.00u) voor de liefhebbers een korte gezamenlijke heuvelland-rideout. Ook dit jaar staan er weer meerdere superbands verspreid over 2 dagen op het podium, o.a. NIX IN THE BLUES, THE WHO tribute, GAZOLINE, en de topformatie: PLUIS EN DE STRUIKROVERS .En er is een verrassende midnight-special
amusement gegarandeerd!!!
De zondag zoals vanouds:
ENTREE VRIJ!! En naast ALLE merken motoren worden er nu ook US CUSTOM CARS toegelaten op het festivalterrein en staat ook onze BIKERMARKET in het teken van AL-AMERICAN-SUNDAY. De bands op het podium zijn achtereenvolgens: WHITE FLOOD BROS, KOYLE, en EAGER BEAVER als afsluiter van ons festival.
Rond de klok van 21.00 uur klinken de laatste tonen vanaf het Bikes & Music podium, en zal de Bikes & Music afterparty losbarsten in cafe Het Koppelke te Klimmen met een optreden van de band: FUEL FOR FIRE tot in de kleine uurtjes.
BIKES&MUSIC 2010 IS ZEKER DE MOEITE WAARD!!!
Voor overige info check: WWW.HILLCLIMBERS.NL
Entree clubhouse party Vrijdag ; Gratis
Entree Camping & party; 7,5 p/p voor het gehele weekend.
Entree Zondag; gratis
Entree afterparty; gratis
Wij gaan bij beetje redelijk droog weer naar Klimmen kijkje nemen, vette worst scoren, pilsje drinken en headbangen :naughty: gaat er nog iemand zondagmiddag naar toe?
Hmmm.... de flyer is van 2010, dus je bent voor dit event maar een jaartje te laat. Of je dat nog gaat redden? :rofl:
Citaat van: HD4ever op 13 juli, 2011, 17:02:37
Hmmm.... de flyer is van 2010, dus je bent voor dit event maar een jaartje te laat. Of je dat nog gaat redden? :rofl:
De post is ook uit 2010, :roll: maar................
Dit weekeinde is toch het goede, alleen is het op 15, 16 en 17 juli :yes6rs:
oeps. :oops: