Motor Tourtocht
Zo 5 juni 2011 – 11.30u – Inschrijfgeld: € 10,-
(http://stoba.nl/cafe/wp-content/uploads/2011/05/motortocht.jpg)
Het is lekker weer en het is een zondag en je hebt zin om erop uit te gaan! Motorliefhebbers zijn klaar voor het seizoen en hebben hun motor piekfijn en blinkend verzorgd voor een prachtige rit tijdens de:
Motor Tourtocht
http://stoba.nl/cafe/?p=469 (http://stoba.nl/cafe/?p=469)
Programma:
Vertrek is rond de klok van half 12 bij Café Stoba, waar gezamenlijk de route wordt ingezet. Het eerste deel richting het Zuiden van Limburg in Reymerstock, waar motor café 'De Sjmid' wordt aangedaan voor de nodige versnaperingen!
De route gaat dan richting het Belgische Eupen, waar een heuse 'Harley Dag' is. Zien en gezien worden voor de echte liefhebber dus!
In de loop van de avond wordt terug gereden naar Café Stoba, waar een overheerlijke BBQ op de deelnemers staat te wachten!
Deelname:
Vraag aan het dienstdoende personeel in Café Stoba naar de inschrijf lijst en voldoe hier meteen het inschrijfgeld van € 10,-
Mee te nemen:
Motor, een volle tank benzine, plezier, collega-motorrijders
Aan elke deelnemer een behouden rit gewenst!