Motor Forum Limburg

RIEJE!!! => Evenement => Topic gestart door: DeWitte op 05 mei, 2012, 13:12:21

Titel: Zwarte Cross zoekt stuntman voor sprong hoofdpodium
Bericht door: DeWitte op 05 mei, 2012, 13:12:21
De organisatie van het Zwarte Cross Festival is op zoek naar een waaghals die het aandurft om met een motor over het 16 meter hoge hoofdpodium te springen zonder de bovenkant van het podium te raken. Als beloning looft de organisatie een beloning van € 10.000,- in contanten uit. Voor degene die het lukt om in de lucht een backflip te maken wacht een extra prijs. Het Zwarte Cross Festival is het eerste festival ter wereld waar er met een motor over een podium gesprongen wordt. De sprong zal in het weekend meerdere keren per dag moeten plaatsvinden.
Organisatie garandeert doorgang stuntsprong!

Aan de zijkanten van het podium worden een spring- en landingschans gebouwd van steigermateriaal. De stuntrijder zal uiteindelijk een sprong maken van ruim 25 meter hoog en ruim 30 meter ver. De Zwarte Cross organisatie garandeert dat iemand de sprong gaat maken. De "ramps" zijn inmiddels ook al besteld. "Als niemand zich aanmeldt, springen we desnoods zelf", aldus organisatoren Hendrik Jan Lovink en Gijs Jolink. In de week voorafgaand aan het evenement wordt een testdag gehouden waarop gekeken wordt of de aangemelde personen daadwerkelijk goed genoeg motor kunnen rijden.

Iedereen die denkt dit aan te durven kan zich melden bij de organisatie ( info@zwartecross.nl)

De zestiende editie van het Zwarte Cross Festival wordt gehouden van vrijdag 20 juli tot en met zondag 22 juli 2012 op het bosrijke festivalterrein De Schans in het Achterhoekse Lichtenvoorde.  http://www.zwartecross.nl/info (http://www.zwartecross.nl/info)


zoiets dus :yes6rs: :cool:
Motorcycle Jump - Robbie Maddison Red Bull Experiment (http://www.youtube.com/watch?v=viHldcfLhEI#)
Titel: Re: Zwarte Cross zoekt stuntman voor sprong hoofdpodium
Bericht door: Joepie1958 op 08 mei, 2012, 18:42:48
Aangemeld..............., alleen ga ik dat niet met volle tank van den GSA doen :worship-cool:
Titel: Re: Zwarte Cross zoekt stuntman voor sprong hoofdpodium
Bericht door: QuattroFrits op 09 mei, 2012, 16:34:25
Citaat van: Joepie1958 op 08 mei, 2012, 18:42:48
Aangemeld..............., alleen ga ik dat niet met volle tank van den GSA doen :worship-cool:

Kwart of halfvol mag ook hoor.  :yes6rs: